Informace

Kdy?     8. - 10. června 2018

Kde?     Bývalý vojenský prostor u Mimoně

Za kolik?     500,- Kč  Poplatek zahrnuje hru stravu a využívání měkčených zbraní dodaných organizátory.

Možnost slevy?    500,- Kč není cena nikterak přehnaná, ovšem chápeme, že i přesto může být pro někoho vysoká. Proto nabízíme dvě možnosti slevy. A na stranu druhou, pokud jste skalním fanouškem nebo prostě chcete držet poslední módní trendy, tak můžete ocenit triko s motivem našeho LARPu a to za lidovou cenu.

                        1. Když nám po akci pomůžete s úklidem bude Vám po akci vráceno 100,-Kč. Tato                                 nabítka je samozřejně omezená, a to na 5 osob. (obsazená místa 0/5)

                        2. Když vás přijede velká skupina (od 5ti lidí výš) každý dostane slevu 100,- Kč, zaplatí                                 tedy jen 400,- Kč.

A co když chci hrát CP? I tato možnost tu je. A je omezená na několik málo míst. Budeš svěře dvou drsným týpkům a ti se o tebe postarají a budou tě instruovat. Sice si nebudeš moct zahrát, tak jako běžní hráči, ale budeš mít víc jídla, hru z úplně jiného pohledu, a taky zaplatíš za registraci míň nebo taky vůbec nic. Běžná cena registrace za CP je 200,- Kč, ovšem když si přivezeš kostým mutanta, předem schválený a konzultovaný s orgy přes CP, tak máš hru úplně zdarma!

Jak se platí? Na účet (číslo účtu: 1642564013/3030). Více se o platbě dozvíš v registraci.

Kolik let je minimum?    Patnáct, a pokud ti je pod 18 let, musíš mít podepsané potvrzení od rodičů  . Pokud ti je pod patnáct, je to na dohodě.

V kolik hra začíná a končí?    Příjezd je v pátek ideálně od 15hod. Start hry bude mezi 17 a 19 hodinou. A konec bude v neděli bude cca ve 12 hodin.

Co můžu očekávat?    Víkend s minimem všeho, kromě zábavy. Ještě před hrou vám formou seminářů připomeneme pravidla a odpovíme na otázky. Ve hře si budete si muset hledat jídlo a pití. Shánět zbraně, čile obchodovat, chránit si svůj majetek, účastnit se na chodu města... Dalšími výhodami našeho LARPu je i možnost kariérního růstu nebo dokonce vlastního podnikání. Dostanete příležitost dostat grant a to takřka na cokoliv! Může se z absolutního dna společnosti dostat mezi smetánku, ale musíte si své místo na výsluní udržet, protože stačí jen minutka nepozornosti a na vašem místě se bude ozařovat někdo jiný.

A co povinná výbava:?    Kostým (dobré kostýmy budou ve hře oceněny), ochrané brýle vhodné na airsoft (pár jich bude možnost koupit na místě ale počty jsou velmi omezené, takže na to nespoléhat!).

A dobrovolná výbava?    Karimatka, spacák, měkčené a airsoftové zbraně (doporučejeme je vzít, zajišťujeme jen měkčené zbraně, a přesto že jich není úplně málo, tak je lepší vzít i nějaké vlastní), vařič, plynová maska (nebo alespoň šátek nebo tak něco), batoh.

Je nějaká zakázaná výbava?    Jídlo. Prostě tu šišku vysočiny nech doma. Shánění potravy bude součástí hry. Ale kdyby se ti nepoštěstilo a těch pár konzerv co sis schoval bokem ti někdo vyfouknul, tak se neboj, že bychom tě nechali o hladu. Samozřejmě pokud máš alergie, či jiné potíže, není problém se domluvit.

Co ten kariérní postup?    Ve městě jsou tři frakce: Ozbrojené složky, Špitál a Looteři. Každá přináší jiné výhody. Do těchto frakcí se můžeš během hry přidávat a odcházet z nich - malou výjimku tvoří frakce stalkerů.

Co jsou ty granty?    Granty v našem městě fungují v podstatě stejně jako třeba v EU. Granty můžete získat na vlastní podnikání, jehož cíl si sami zvolíte, nebo budou také vypisované granty. To je předem připravený cíl, který vy máte naplnit. Když si nějaký takový podnik vymyslíte nebo budete chtít nějaký předepsaný, tak si zaskočíte za starostou, přednesete mu svojí ideu a on vám grant dá nebo...

A co když nechci zůstat ve městě?    Není nic jednoduššího než přežívat v pustině. Město bude mít o jeden hladový krk méně, ale věz že bandité budou ten menší problém. Mysli na noc, co budeš dělat až tě najde věčně hladovej mutant?

Co když umřu?   Tak zavoláme pohřebák, ať nám tam nesmrdíš. Pokud umřeš jen herně, tak si nějakej ten čas posedíš na respawnu (můžeš i stát nebo ležet), a pak se vrátíš do hry jako nová postava.

Jak to bude se zbraněma?    Zbraně, které si přivezeš se schválí a zaevidují jako tvůj majetek a následně se ti zabaví. Pak se přesunou k překupníkovi kde si je budeš moci koupit. Tohle platí pro měkčené makety. Co se týká střelných (airsoftových) zbraní, tak první dva kroky budou stejné, ale nebude je tak lehké získat a budeš je moci získat jen ty. To bude vyřešeno formou "glejtu", který zastupuje zbraň. Pokud máš glejt na střelnou zbraň, zajdeš za překupníkem, ukážeš mu ho (ten glejt) a on ti vydá tvou zbraň. Tyto glejty jsou důležité když zemřeš a máš u sebe střelnou zbraň. Tu po smrti odneseš zpět k překupníkovi. Hráč, jež tě po tvé smrti prohledal a našel u tebe střelnou zbraň, ti uzme pouze glejt (který zbraň zastupuje, bez glejtu zbraň jakoby neexistuje).

Co dál?     Dál bych ti chtěl ještě nabídnout možnost zůstat na after party do dalšího dne. A ještě jedna super věc. Po hře, proběhne dražba zbraní, takže buď můžeš zkusit nějakou svojí zbraň prodat (svojí jako tu kterou si reálně přivezl, ne tu co jsi herně získal) nebo naopak si nějakou super postapo zbraň koupit.

MAPA15

Kontakt

postapovíkend arn.hasek@centrum.cz